Skip to main content

V pondělí 24. května jsme přivítali vzácnou návštěvu. Známý herec přijel, aby pro náš Živý dům natočil krátké motivační video.

V Teplicích strávil Bob Klepl téměř celý den. Navštívil naše salesiánské středisko v Teplicích-Trnovanech a také ruinu bývalých jeslí, kterou přetváříme v tzv. Živý dům – nové středisko pro děti, mládež i rodiny. Tady ho čekalo natáčení krátkého klipu na podporu rekonstrukce domu. „Salesiáni mě potkali v osobě mé sestry a švagra, kteří žijí nedaleko Teplic. Proto projekty salesiánů znám a fandím jejich práci s dětmi a mládeží,“ vysvětlil Bob Klepl svoji motivaci pro podporu teplických salesiánů. Jeho sestra Nataša patří do rodiny salesiánů-spolupracovníků, spolu s manželem žijí v Krupce nedaleko Teplic a oba jsou pro salesiánské dílo v Teplicích velkým přínosem.

Projekty salesiánů znám a fandím jejich práci s dětmi a mládeží

Bohumil Klepl

„Celý den s ním byl skvělý,“ popisuje atmosféru natáčení Vendulka Drobná, ředitelka salesiánského střediska, „je poznat, že je profesionál. Obdivuji jeho schopnost improvizace a jsem moc ráda, že jsem ho mohla poznat i po lidské stránce. Nejen jako herec, ale i jako člověk na mě působil velmi sympaticky.“ Odpoledne navštívil Bob Klepl ještě nedalekou obec Modlany, kde se setkal se starostou Lukášem Bartoněm a místostarostou Petrem Hubeným.

Bob Klepl začal svoji hereckou kariéru v Západočeském divadle v Chebu. V současné době natáčí několik filmů a působí v divadle Studio Dva. Do srdce diváků se v poslední době zapsal díky hereckému koncertu s Evou Holubovou v představení Líbánky na Jadranu a v poutavé one-man show s názvem Vysavač.

Děkujeme všem, kteří na tomto milém dni mají ty největší zásluhy: Nataše Kleplové za domluvu se svým skvělým bratrem, agentuře Fast Agency za profesionální a rychlé natáčení, Petru Mackovi za nádherné fotky a společnosti Alza.cz za darovaný vysavač, který bude i nadále sloužit ve středisku pro děti.