Farnost

Vítáme vás na stránkách římskokatolické farnosti Teplice. Tvoříme společenství kolem několika kostelů historických farností. Jsme otevřeni nejrůznějším otázkám a tématům naší doby. Neznáme odpovědi na všechny otázky, ale společně hledáme způsob, jak žít jako křesťané v dnešní době, na našem místě a v naší společnosti.

Rádi se s vámi setkáme, popovídáme o tom, co vás zajímá, a můžeme sdílet to, co vás trápí nebo z čeho máte radost. Můžete nám zavolat a domluvit si setkání třeba při kávě nebo na některé z našich akcí.

Křest

Číst více...

Svátosti

Číst více...

Svatba

Číst více...

osobní pohovor - farnost

Osobní rozhovor

Číst více...

Pohřeb

Číst více...

Bohoslužby

Číst více...

Akce pro děti a mládež

Číst více...

Akce pro dospělé

Číst více...

Aktuality, kalendář, zpravodaj, ohlášky

Číst více...

Bohoslužby

Pokud se chcete zúčastnit bohoslužeb v Teplicích a okolí ve všední dny nebo v neděli, podívejte se na jejich rozpis.

Zprávy z farnosti

Pokud byste chtěli být zařazeni mezi pravidelné odběratele informací a ohlášek z farnosti,  požádejte o to na e-mailové adrese farnosti farnost.teplice@dltm.cz.

Živý dům žije

Aktuální zprávy z průběhu našeho největšího projektu – budování Živého domu v Teplicích – můžete dostávat i Vy rovnou do Vaší emailové schránky – stačí vyplnit svůj email.

GDPR

Římskokatolická farnost děkanství Teplice v Čechách je zpracovatelem Vašich osobních údajů. Jejich správcem je Biskupství litoměřické. Odkaz najdete ZDE